Land, Sea, Air, czyli nowa trylogia zapachów Mercedes-Benz, które zadowolą wymagających miłośników perfum

Same w sobie już robią wrażenie. Można je jednak dowolnie ze sobą łączyć, tworząc kompozycje oryginalne i intrygujące. Takie są nowe perfumy dla mężczyzn marki Mercedes-Benz: Land, Sea oraz Air.

Zapach mercedes benz

To coś dla tych, którzy cenią najwyższą jakość, innowacje i powiew luksusu (dosłownie!). Indywidualistów, którzy wiedzą czego chcą, a pokonując drogę lubią trzymać za kierownicę. Inspirowane trzema żywiołami: ziemią, wodą i powietrzem perfumy Land, Sea oraz Air to idealna propozycja na lato. Choć każdy inny, ich wspólnym mianownikiem jest kwiatowo-drzewna i bardzo intrygująca paczula. A także to, że można dowolnie je łączyć, tworząc niepowtarzalne autorskie kompozycje. Będą Twoim znakiem charakterystycznym, któremu nie sposób się oprzeć. Co musisz o nich wiedzieć? Rozkładamy nowe perfumy marki Mercedes-Benz na czynniki pierwsze!

Nowe zapachy Mercedes-Benz: Sea

Woda perfumowana Sea to najbardziej ożywcza i energetyczna z trzech kompozycji autorstwa francuskiej mistrzyni perfumiarstwa Anne Flipo. Znajdziesz tu nuty morskie, połączone z soczystą mandarynką oraz zielonymi liśćmi irysa. Z orientalną paczulą, będącą podstawą wszystkich trzech zapachów, tworzą kompozycję, która zaskakuje. Tym bardziej, że wyczuwa się tu także lekko słone wodorosty, które sprawiają, że perfumy budzą skojarzenie z falą z impetem roztrzaskującą się o brzeg.

Nowe zapachy Mercedes-Benz: Air

Miłośnikom rześkich, ale nieco bardziej orientalnych kompozycji zapachowych do gustu przypadną perfumy Air. Olejek piołunowy spotyka się tu z dekadenckimi nutami bazowi arcydzięgla, relaksującym olejkiem petitgrain, ożywczymi cytrusami oraz liściem kurkumy.

Nowe zapachy Mercedes-Benz: Land

Najbardziej osadzony (jak na ziemię przystało) jest zapach Mercedes-Benz Land. Kryje bowiem w sobie najbardziej aromatyczne ze składników. Obok niezwykle wyrazistej paczuli, wyczuwa się tu rozmaryn, bób tonka, geranium, żywicę jodłową i łupiny kakaowca. Zapach jest więc ciepły i uzależniający. Bardzo intrygujący!

Nowe zapachy Mercedes-Benz: W kierunku ekologii

Eleganckie szklane i zwieńczone srebrzystą nakrętką flakony występują w dwóch pojemnościach: 60 ml i 100 ml. Warto zainwestować we wszystkie zapachy, w ten sposób zamiast trzech, będziemy mieć aż 7 różnych kompozycji, jako że perfumy stworzone zostały do tego, by nonszalancko je ze sobą łączyć. Według własnych preferencji albo preferencji kobiety, którą pragnie się oczarować. To trylogia skomponowana tak, by opisać prawdziwego mężczyznę. Nowoczesnego, charyzmatycznego, ale zawsze dbającego o środowisko.

Flakony perfum zaprojektowane zostały w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju, ze szkła i aluminium pochodzących z recyklingu, aby wykorzystać jak najmniej materiału. Dzięki wyjmowanej pompce istnieje możliwość ponownego napełniania flakonu. Opakowanie zewnętrzne również jest ekologiczne. Nie dość, że karton niemal w 10-procentach wyprodukowany został z wodorostów, to jeszcze powstał przy użyciu energii odnawialnej, a użyty tusz drukarski ma przyjazną środowisku formułę na bazie wody. Czy nie brzmi to doskonale?

 

 

Przeczytaj także

Obserwuj nas na instagramie