Dr Irena Eris HYBRID FACE & EYE PALETTE

Dla każdej z nas, dla wszystkich pasjonatek makijażu, miłośniczek eksperymentowania – mamy wielką niespodziankę! Po ogromnym sukcesie bestsellerowej palety do konturowania, prezentujemy Wam jej limitowaną edycję, HYBRID FACE & EYE PALETTE. Nowe odcienie, formuły i możliwości, dzięki którym można stworzyć pełen makijaż w wersji codziennej i na wieczór.

paletka irena eris

Nowa paleta pozwoli nie tylko podkreślić kontury twarzy, ale stanowi kompletny zestaw do stworzenia makijażu oczu, ust i nadania blasku skórze ciała. Dzięki hybrydowym formułom i wszechstronności, możliwości są niemal nieograniczone.

Duża czarna elegancka puderniczka z lusterkiem skrywa cztery kafelki. Każdy o innej strukturze – matowy lub rozświetlający o różnym stopniu perłowości.

  • Hybrydowy Róż & Cień
  • Hybrydowy Rozświetlacz & Cień
  • Neutralny Bronzer & Cień
  • Upiększający Puder & Cień

Każdy z kafelków można wykorzystać do makijażu powiek, twarzy i ust. Wszystkie formuły można używać na sucho i na mokro, łączyć dowolnie.

Hybrydowe części palety oznaczają wszechstronność, elastyczność i umiejętność dostosowania się do indywidualnych cech urody. Można łączyć je ze sobą, aby uzyskać niezliczone efekty, zarówno na twarzy, jak i na powiekach i ustach. Poszczególne kafelki reagują na zmianę światła, dostosowując się do jego typu i intensywności, co sprawia, że makijaż będzie wyglądał doskonale o każdej porze dnia i w każdym rodzaju światła.

Jak korzystać z paletki? Oto jedna z wielu propozycji:

  • Hybrydowy Róż & Cień nanosimy na środek oraz między powieką ruchomą, a brwią.
  • Rozświetlacz & Cień na szczytach kości policzkowych, wzdłuż grzbietu nosa i na dekolcie, nad zewnętrznym kącikiem oraz w dolnej części wewnętrznego kącika oka.
  • Neutralny Bronzer & Cień na załamanie kości policzkowych, pod żuchwą i na podbródek oraz wystające elementy szyi i dekoltu, delikatnie na czoło, środek grzbietu nosa, nad załamaniem powieki ruchomej, w jej zewnętrznej części.
  • Upiększający Puder & Cień w centrum twarzy i miejscach gdzie twarz jest najbardziej ruchoma –  pod oczami, na nosie i w załamaniach wokół niego, na środku czoła, pod ustami, w górnej części wewnętrznego kącika oka, na środku powieki oraz pod łukiem brwiowym.

Paletka stwarza naprawdę nieograniczone możliwości. Sama decydujesz jak intensywny ma być makijaż, czy wolisz jego bardziej matową czy błyszczącą wersję. Subtelne ocieplenie i naturalny efekt słonecznych pocałunków. Głębia i świeżość spojrzenia, uniesienie powieki, podkreślenie ust, konturowanie twarzy, skóra dekoltu pięknie odbijająca światło… pozwól swojej kreatywności rozkwitać na nowych poziomach!

Aby ułatwić korzystanie z palety, na opakowaniu umieszczone zostały rysunki i inspiracje do wykorzystania poszczególnych kafelków, co pozwoli tworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne makijaże, które będą odzwierciedlać każdą osobowość i styl.

Formuła została zbogacona o ekstrakt z magnolii i olej arganowy, oznacza ich dodatkowe korzyści pielęgnacyjne dla skóry. To już standard w kosmetykach do makijażu Dr Irena Eris.

Przeczytaj także

Obserwuj nas na instagramie