Bardzo męskie, mocne i zostawiające po sobie ślad. Nieprzypadkowo ambasadorem zapachu Montblanc Legend Blue jest Zinedine Zidane

Do legendarnej (dosłownie) wody perfumowanej marki Montblanc dołącza nowość – zapach Legend Blue w eleganckim niebieskim flakonie. Drzewno-aromatyczny, ale i energetyczny oraz świeży. Po prostu pełen kontrastów! Nie sposób mu się oprzeć.

Zapach Montblanc Legend Blue, który właśnie zadebiutował na rynku, to kompozycja dla prawdziwych mężczyzn – silnych i zdeterminowanych, ale i pewnych siebie na tyle, by od czasu do czasu odsłonić także łagodniejszą część (stronę)  swojej natury. Wielowymiarowe i nieoczywiste, a więc niepozbawione charakteru. A przy tym eleganckie (jak i sam flakon) i bardzo wyrafinowane. Odpowiednie dla mężczyzn w każdym wieku, tym bardziej, że to zapach skomponowany wspólnie przez ojca i syna – Romaina i Michela Almairaców. „Poprzez zapach Legend Blue chciałem ucieleśnić wartości mężczyzny Montblanc”– mówi ten ostatni (jeden z najsłynniejszych nosów wszech czasów). I wyjaśnia, że drzewne nuty nadają kompozycji wyrafinowania, a aromatyczny charakter to hołd dla mężczyzny nowoczesnego i dynamicznego, szykownego, ale i niepozbawionego swobodnego uroku. „Szybko zmieniający się świat może być chaotyczny, ale on pozostaje spokojny, zdeterminowany, aby stawić czoła przeszkodom (…). Inspirujący i autentyczny przywódca jest człowiekiem kontrastów: równoważy siłę z delikatnością, ambicję z pokorą (…)” – opisuje go producent.

Jak pachnie woda perfumowana Montblanc Legend Blue?

Montblanc Legend Blue otwiera się mocnymi, świeżymi i bardzo aromatycznymi akordami mięty i lawendy (to jedna z najmodniejszych nut na wiosnę i lato 2024!). W sercu skrywa drzewo cedrowe i drzewo sandałowe – ultra męskie i budzące pożądanie. W bazie znajduje się zaś ambroksan, który w połączeniu z nutami mchu zapewnia intensywny i długotrwały ślad. Ostrzegamy: kobiety będą oglądać się za Tobą na ulicy!

Zinedine Zidane ambasadorem nowego zapachu Montblanc Legend Blue

Nic dziwnego, że sam Zinedine Zidane, który swoją twarzą (i charyzmą!) promuje bestsellerową linię zapachów Montblanc Legend już od trzech lat, zgodził się zostać ambasadorem także najnowszego zapachu marki. Do tej roli pasuje idealnie, bo uosabia podstawowe przekonanie Montblanc, że każdy może pozostawić po sobie ślad, kierując się w życiu pasją i dążąc do celu, robiąc to, co naprawdę kocha.

Legend Blue to piąta kompozycja z bestsellerowej serii zapachów Montblanc Legend

Niebieski zapach Montblanc to już piąty z serii Legend, której popularność rozpoczęła się w 2011 roku. Flakon nawiązuje do poprzednich propozycji. Minimalistyczna buteleczka zwieńczona srebrnym korkiem z nazwą marki, pokryta jest błyszczącym, transparentnym lakierem, na którym wyróżnia się srebrny napis. Podobnie wygląda, niezależnie od pojemności, które dostępne są w trzech wariantach: 30, 50 i 100 ml. „Samorealizacja i mądrość” – tak w skrócie można by podsumować zawartość flakonu, bo właśnie te cechy z założenia miał uchwycić w sobie zapach. I niewątpliwie się to udało. Najlepiej przekonać się zresztą na własnej skórze.

Przeczytaj także

Obserwuj nas na instagramie