Beauty Routine Szindy: Everyday Nude Makeup

Cześć, tu Ola Kowal, znacie mnie również jako Szindy. Jestem modelką od ponad 17 lat, co pozwoliło mi to podglądać warsztat najzdolniejszych makijażystów na całym świecie , a teraz podzielę się z wami kilkoma ich sekretami.

Najczęściej do pracy przed obiektywem makijaż składa się z wielu warstw, tak aby wytrzymał cały dzień, mocne światła, zmiany stylizacji i przerwę na obiad. Z tego powodu w życiu codziennym stawiam na minimalizm.

Przepis na codzienny nude makeup kosmetykami Douglas Collection:

Zamiast podkładu sięgam po krem CC, który zakrywa niedoskonałości, ale również pielęgnuje moją cerę. Bardzo ważny jest dla mnie ochrona UV, dlatego przedstawiam wam Skin Augmenting CC Cream (mój kolor to Nr 1 – Fair). Najchętniej wklepuję produkt palcami, stwarzam odpowiednie krycie, tam gdzie go potrzebuję.

Róż jest ostatnio moim ulubionym kosmetykiem, używam Pretty Blush w kolorze Nr 8 – Peony. Nakładam go na policzki, nos, powieki, czoło i usta. Dodaje twarzy świeżości i charakteru.

Następnie rozświetlacz, którym zaznaczam wypukłości twarzy: kości policzkowe, łuki brwiowe, nos, nad górną wargą i kąciki oczu. Używam Highlighter powder w kolorze Nr 4 – Passionate Pink.

Makijaż oczu najczęściej wygląda u mnie tak samo, a najlepiej sprawdza się tu paleta Desert Nudes Eyeshadow Palette. W codziennym makijażu wykorzystuję kolor Sand na dolnej powiece i w załamaniu powieki górnej, a zewnętrzny kącik wyciągam kolorem Rock.

Rzęsy podkreślam delikatnie tuszem Lash Curve Mascara, który utrzymuje się pięknie przez cały dzień bez kruszenia się i rozmazywania.

W makijażu ust stawiam zawsze na dwa odcienie, aby nadać ustom wyrazistego kształtu. Użyłam pielęgnującej pomadki Smart Matte Lipstick; środek ust maluję kolorem Nr 1 – Nudista, a kontur obrysowuję Nr 2 – Sleeping Beauty. Pomadka nie wysusza, pielęgnuje usta, ale pozostawia matowe wykończenie, tak jak lubię najbardziej!

Na koniec skrapiam się słodkimi perfumami Eilish by Billie Eiliesh i jestem gotowa do wyjścia!

Make-UpSkin Augmenting CC Cream
Make-UpPretty Blush
Make-UpHighlighter powder
Make-UpDesert Nudes Eyeshadow Palette
Make-UpLash Curve Mascara
Make-UpSmart Matte Lipstick
Eilish by Billie Eilish

Przeczytaj także

Obserwuj nas na instagramie