Beauty Routine Kamili Jodko: Festiwalowy Makijaż

Nazywam się Kamila Jodko i jestem makijażystką. Na co dzień pracuję przy sesjach zdjęciowych i na planach filmowych. Na stałe współpracuje z gwiazdami tworząc makijaże na czerwony dywan.

Sezon festiwalowy w pełni, dlatego dziś wspólnie z Sylwią Madeńską przygotowałyśmy propozycje makijażu, który możesz samodzielnie wykonać!

Etap 1 Fluid.

W tym makijażu postawiłam na podkład od marki Douglas Collection Ultralight Nude Wear Foudation. Jest lekki i naturalny dzięki czemu daje efekt glow.

 

Etap 2 Korektor bez którego nie ruszam się z domu!

Przedstawiam Wam mój ulubiony od marki Dior Backstage. Wodoodporny, o wysokim kryciu. Równomiernie wtapia się w skórę i zapewnia naturalny efekt.

Etap 3 mój ulubiony, czyli konturowanie na mokro.

Wybrałam bronzer marki Chanel. Unikatowy o łatwo rozprowadzającej się konsystencji kremu-żelu. Nadaje promienisty i opalony wygląd twarzy.

Etap 4 puder.

Postawiłam na puder od marki Douglas Collection – lekki i półprzezroczysty. Dzięki temu produktowi skóra staje się matowa i gładka. Miejsca które mnie interesują to dolina łez i czoło.

Etap 5 cienie do powiek.

Jestem fanką naturalnych kolorów, dlatego wybrałam paletę Douglas Collection Pink.

Etap 6 Pomadka i konturówka.

Na koniec kropa nad “i”, czyli podkreślone usta! Wybrałam mocno napigmentowaną pomadkę Absolute Satin Lipstick od Douglas Collection w duecie z konturówką warm nude.

 

Przeczytaj także

Obserwuj nas na instagramie