Dior FOREVER, kultowy podkład w nowym wydaniu!

W roku 2007 miała miejsce premiera Dior Forever, pierwszego doskonale kryjącego i idealnie łączącego się ze skórą podkładu pielęgnacyjnego o niewiarygodnej trwałości. Dzięki milionom sprzedanych podkładów na całym świecie, Forever zyskał rangę kultowego produktu. W roku 2022 otwiera się kolejny rozdział sagi Forever – nowa generacja podkładu. Poznaj go bliżej…

Dior Forever jest dowodem na umiejętności naukowców czerpiących wiedzę i doświadczenie z pięćdziesięcioletniej tradycji badawczej marki w dziedzinie najnowocześniejszej pielęgnacji skóry, oraz odzwierciedleniem pasji Christiana Diora do kwiatów i artystycznego mistrzostwa Petera Philipsa w zakresie kolorów oraz technik wykonywania makijażu.

Podkład Dior FOREVER, w zupełnie nowym wydaniu!

Dior Forever odporny na „codzienność” podkład

Odporny na wysoką temperaturę, stres i oznaki zmęczenia. Forever przetrwa wszystko. Aby tego dowieść, został poddany testom instrumentalnym w temperaturze 33°C i w wilgotnym środowisku. Dodatkowo po raz pierwszy parametry badania dostosowano do warunków, w których żyją prowadzące intensywny tryb życia kobiety w dużych miastach. Niezmienność kolorów, trwałość efektów i świetlista, pozbawiona oznak zmęczenia skóra. Dior Forever sprawdza się przez 24 godziny.

Dwie opatentowane formuły dla dwóch rodzajów perfekcji.

Naukowcy laboratorium Dior stworzyli dwie odsłony podkładu Forever. Pierwszy z nich, czyli nowy Forever sprawia że cera jest idealna i nieskazitelnie matowa przez 24 godziny. Starannie dobrane składniki formuły dobrane są tak, aby zapewnić jej niespotykaną elastyczność i niezrównaną odporność na rozmazywanie. Forever nowej generacji gwarantuje długotrwały efekt gładkiej i ujednoliconej cery, bez widocznych niedoskonałości, zachwycającej subtelnym wyglądem w połączeniu z niekończącym się uczuciem komfortu.

Natomiast Forever Skin Glow w nowym wydaniu zapewnia promienną, a jednocześnie gładszą i bardziej równomierną cerę przez cały dzień. Podkład redukuje widoczność niedoskonałości i sprawia, że skóra zniewala wyglądem.

Skóra idealnie nawilżona przez 24 godziny, odzyskuje jędrność i blask.

 

Kwiatowa pielęgnacja w podkładzie Forever

„Moc kwiatowej pielęgnacji jak bukiet wręczany codziennie skórze w hołdzie dla jej urody.” Peter Philips

Formuły Forever i Forever Skin Glow, których 86% składu stanowi kwiatowa baza pielęgnacyjna doskonale dbają o cerę, ponieważ efekt makijażu zależy od dobrze nawilżonej i zdrowej skóry bez niedoskonałości. Starannie dobrane składniki gwarantują optymalną czystość formuły i są łagodne dla skóry. Wszystkie składniki podkładów Forever są poddawane regularnym badaniom i ulepszane w oparciu o naukową wiedzę Dior, przesuwając granice makijażu. Sercem najnowszej, czystej formuły są kwiaty:

– Wyciąg z irysa oddziałuje na mediatory stanów zapalnych* i uzupełnia działanie ochronne filtrów UV.

– Wyciąg z bratka wpływa na kluczowe mechanizmy regulujące nawilżenie skóry. Pobudza obieg wody oraz długotrwale i dogłębnie nawilża.

– Wyciąg z nasturcji przyczynia się do promiennego blasku cery, poprzez stymulację tworzenia białek transportujących tlen*, jednocześnie zapobiegając uszkodzeniom wynikającym z ekspozycji na niebieskie światło.

– Forever w wersji z matowym wykończeniem zawiera ekstrakt z pączków róży o szczególnych właściwościach: zmniejsza widoczność porów i poprawia jakość powierzchni cery.

– Forever Skin Glow jest wzbogacony w wyciąg z hibiskusa zawierający kwasy owocowe przyspieszające odnowę komórek, a tym samym przyczyniające się do wygładzenia skóry i promiennego blasku cery.

* Test in vitro składników.

 

Paleta kolorów, aby podkreślić urodę każdej kobiety

Dzięki 26 skrupulatnie skalibrowanym odcieniom, każda kobieta może znaleźć odcień, który idealnie odpowiada jej karnacji i podkreśla niuanse i tony, niezależnie od tego, czy są one neutralne, ciepłe, brzoskwiniowe, oliwkowe, chłodne czy też różane.

Nowa technologia lepiej rozprasza pigment i sprawia, że kolorowe cząsteczki równomiernie stapiają się ze skórą oraz wiernie oddają odcienie, które pozostają niezmienione przez 24 godziny.

Opakowanie zgodne z koncepcją Ekodesignu

“Naszą ambicją i celem jest nie tylko oferowanie najlepszych produktów kosmetycznych, lecz także stopniowe dostosowywanie ich opakowań do wymogów zrównoważonego rozwoju.” Peter Philips

Nakrętkę szklanej butelki Forever już wcześniej można było oddzielić, ułatwiając w ten sposób recykling i zmniejszając o 488 ton ilość nieodzyskiwalnych odpadów szklanych rocznie.*

Obecne opakowanie zostało zaprojektowane od nowa, idąc o krok dalej w kontrolowaniu naszego wpływu na środowisko bez uszczerbku dla atrakcyjności. Inicjatywa ta zakłada użycie bardziej ekologicznych materiałów: szklana butelka zawiera teraz do 40% szkła z recyklingu**, co szacunkowo pozwoli na zmniejszenie użycia szkła dziewiczego o 130 ton rocznie.* Nowa nasadka, wyprodukowana w całości z przetworzonego plastiku, pozwala zredukować ilość dziewiczych tworzyw sztucznych o 2,5 tony.*

Papierowe etui, zaprojektowane z papieru z certyfikatem FSCTM, zostało ulepszone w celu wyeliminowania jakiejkolwiek obecności plastiku, a tym samym optymalizacji recyklingu.

* Zgodnie z prognozami wielkości sprzedaży na 2022 r.

** Szklana butelka podkładu Forever w wersji matowej zawiera 15% szkła z recyklingu, a szklana butelka podkładu Forever Skin Glow 40% szkła z recyklingu

 

Przeczytaj także

Obserwuj nas na instagramie