Świece zapachowe, dzięki którym poczujesz się jak w luksusowym SPA

Stres, przemęczenie, pośpiech towarzyszą nam prawie każdego dnia. Czas powiedzieć stop i  dać sobie chwilę oddechu. Jedną z metod głębokiego relaksu jest zanurzenie się w świecie zapachów. Piękne kompozycje olfaktoryczne mogą przenieść nas w różne miejsca i wytworzyć magiczną atmosferę. Chcesz się poczuć jak w luksusowym SPA? Jest to do zrobienia! Zaplanuj kąpiel lub długi prysznic w towarzystwie świecy zapachowej. Ale nie byle jakiej. Oto najlepsze propozycje:

Świece zapachowe, dzięki którym poczujesz się jak w luksusowym SPA

1. Inhale the futuer, Exhale the past, Candly & Co

Już sama nazwa jest relaksująca. Wdech, wydech i…zapominamy o przeszłości. A przynajmniej o długim callu lub sprzeczce z koleżanką. A w dogłębnym odprężeniu pomoże misterna konstukcja zapachu. Nuty głowy to kwiat lotosu, nutami serca są winogrona, porzeczka, piżmo, natomiast nuty bazy to zielone liście. Ciekawostką jest fakt, że składniki zapachowe tej świecy pochodzą z Grasse – kultowego miejsca dla perfumiarzy. 

2. Mystery of Hammam, Douglas Collection

Chciałabyś się przenieść do Hammamu? Tradycja tych orientalnych łaźni sięga czasów antycznych, więc techniki relaksacyjne są mocno przetestowane. Jeśli lubisz arabskie wonności, to ta świeca będzie idealna. Głęboki zmysłowy zapach wypełni całą przestrzeń, ale nie będzie męczący. Poczujesz się jak w Marakeszu!

3. Casa Pacifica, Voluspa

Ta świeca jest wyjątkowa, bo posiada nuty drewna kalifornijskiego, soli morskiej i przybrzeżnej flory. Poczujesz się więc jak w domu nad oceanem!  Jeśli oprócz pięknego zapachu zależy Ci także na wyrafinowanym opakowaniu, to będzie to strzał w dziesiątkę. Szklany pojemnik migocze w blasku płomienia. Dzięki szklanemu wieczku po wypaleniu wosku, może stać się praktycznym i oryginalnym pojemnikiem na biżuterię lub drobne przedmioty. No i pozostajemy w zgodzie z duchem zero waste!

Inhale the futuer, Exhale the past, Candly & Co
Inhale the futuer, Exhale the past, Candly & Co
Mystery of Hammam, Douglas Collection
Mystery of Hammam, Douglas Collection
Casa Pacifica, Voluspa
Casa Pacifica, Voluspa

Przeczytaj także

Obserwuj nas na instagramie