QUIZ: Jaki kolor pomadki najlepiej wyraża Twój charakter?

jak dobrać kolor szminki i pomadki

Zwariowana, pewna siebie, ciekawa świata? Odpowiedz na 8 pytań i przekonaj się, jaki kolor pomadki najlepiej to wyrazi!

0%

Twoja wymarzona randka to:

Ulubiony kwiat?

Serial HBO, od którego nie możesz się oderwać to:

Biżuteria, którą wybierasz najczęściej to:

Europejska stolica idealna na weekendowy wypad to:

Co najczęściej zakładasz na randkę?

Jak lody to tylko włoskie, a smak?

Jaki rodzaj muzyki najlepiej obrazuje Twoją duszę?

Quiz
Ognista czerwień (MAC, Tempting Fate Lipsticks)

Chociaż zdarzają się momenty, gdy nie jesteś w pełni pewna siebie, po nałożeniu czerwonej pomadki świat leży u Twoich stóp! To twój tajny oręż i nie obawiasz się go używać w ważnych dla Ciebie sytuacjach. Lubisz przyciągać spojrzenia i czuć się atrakcyjnie w oczach innych – to dodaje Ci skrzydeł! Jesteś raczej konserwatystką i stawiasz na sprawdzone rozwiązania, które gwarantują pewne efekty. Czasowe trendy traktujesz bardziej jako ciekawostkę, ale niekoniecznie sama po nie sięgasz. Przebojowość to twoje drugie imię!
Słodka fuksja (DOUGLAS COLLECTION, Smart Matte)

Jesteś odważna, otwarta na nowości i nie brak Ci odrobiny szaleństwa. Dobrze czujesz się w zupełnie nowych sytuacjach, cały czas starasz się pokonywać swoje lęki i słabości. Eksperymentujesz, lubisz zawalczyć o najkorzystniejszą dla siebie rzecz lub pozycję. Nie boisz się zmienić pracy, jeśli ta, chociaż jest nowym wyzwaniem, pozwoli rozwinąć Twoje umiejętności. Nie przejmujesz się błahymi rzeczami, żeby wyprowadzić Cię z równowagi, ktoś musi się naprawdę mocno postarać. Najlepiej resetujesz się na zagranicznych krótkich city break'ach!
Subtelne nude (MAC, Creme d'Nude – Cream Sheen)

Masz nieco romantyczną duszę. Nie przepadasz za głośnymi miejscami i sytuacjami, które wymagają od Ciebie wyjścia ze strefy komfortu. Wolisz słuchać niż mówić, ale gdy rozmowa schodzi na bliski Ci temat, potrafisz zaskoczyć! Kochasz sztukę – świetnie wpływa na Twoje samopoczucie i jest remedium na pojawiające się czasem smutki. Zamiast inwestować czas w nowe znajomości, wolisz podtrzymywać te wieloletnie, które dają Ci wytchnienie i sprawiają, że czujesz się swobodnie.
Wyrazisty brąz (LANCOME, L'Absolu Rouge Ruby Cream)

Ciekawość świata to Twoja prawdziwa natura. Zawsze o wszystkim wiesz pierwsza, ale tajemnice potrafisz zachować dla siebie, bo rozumiesz ich powagę. Nie obawiasz się tego, co ludzie o Tobie pomyślą – zawsze kierujesz się swoimi wewnętrznymi zasadami, nie ulegając wpływom innych. Właśnie ta postawa zjednuje Twoich sprzymierzeńców. Inni, widząc to, po prostu szanują Twoją konsekwencję i determinację w byciu sobą. Tak trzymać!

 

 

Przeczytaj także

Obserwuj nas na instagramie