Perfumy, które współgrają z twoimi pasjami

Poznaj zapachy, które są tak wyraziste jak twoje pasje i przekonania. Nuty, które pobudzą cię do działania i podkreślą to, kim naprawdę jesteś! Oto lista perfum, które współgrają z twoimi życiowymi wyborami!

Zapachy, które współgrają z twoimi pasjami

Rochas, Girl

Nazwa zapachu to skrót od GET INTO THE REAL LIFE (Wejdź do prawdziwego życia). I taka jest posiadaczka tego zapachu- przekonana o swojej wartości, obecna tu i teraz oraz zaangażowana. To manifest kobiecości i jedności ze światem. A jak jest wyrażony? Nutami głowy są neroli, czarna porzeczka i różowy pieprz. Nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin i orchidea. Natomiast w bazie znajdziemy wanilię, cedr i drzewo sandałowe.

Ten jasny, przejrzysty zapach ma wegańską formułę i 90% składników pochodzenia naturalnego. Do tego ekologiczny flakon. Poczujesz się wolna i otulona oszałamiającą kompozycją białych kwiatów. A to wszystko w zgodzie z Twoją filozofią życia!

Kilian, Apple Brandy On The Rocks

Perfumy stworzone dla miłośników i miłośniczek luksusowych trunków. Zapach inspirowany Apple Brandy zbudowany jest między innymi na akordach kardamonu, bergamotki, rumu, jabłka, mchu i ambroksanu (molekuły podobnej do ambry) oraz cedru. Co daje takie połączenie? Bogaty owocowy, ciepły zapach. Orzeźwi nutą jabłka i rozgrzeje akordami rumu. Niczym trunek podany w kryształowej szklance w coctail barze eleganckiego hotelu. Sama marka ma także w rodowodzie luksusowe alkohole. Właściciel- Killian Henessy jest potomkiem Richarda Hennessy, który założył Hennessy w 1765 roku. Zapach Apple Brandy on the Rocks to esencja elegancji Nowego Jorku i nocnego życia.

Prada, Luna Rossa Ocean

Perfumy dla mężczyzn, ale niewątpliwie znajdą się również kobiety, które z chęcią sięgną po ten zapach. To kompozycja dla pasjonatów technologii, którzy widzą w niej przyszłość i nieskończone jak ocean możliwości. Już w samym procesie powstawania zapachu mamy do czynienia z zaawansowaną technologią. Kompozycja powstała przy użyciu metody destylacji molekularnej (z zastosowaniem wysokiej próżni). Pozwala to na wydobycie najgłębszych i najbardziej wyrafinowanych nut zapachowych. A jakie to nuty? Bergamotka, irys, a w podstawie wetyweria z Haiti i karmel. Akordy świeże przechodzą w korzenne, dając cudowną harmonię. My go pokochaliśmy.

Chloé, Signature Naturelle

Idea weganizmu jest ci bliska i wiesz, że nie ma planety B? Działasz świadomie i z troską o środowisko? Ten zapach jest idealny dla Ciebie. Dlaczego? Po pierwsze wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego (w tym alkohol), a co za tym idzie, ich pula jest znacząco zmniejszona. Ograniczona gama komponentów sprawiła, że zapach był wyzwaniem dla jego twórcy. Akordy trzeba było je dobrać niezwykle precyzyjnie. Aby kompozycja była prosta, ale nie nudna. Twórcą zapachu jest Michel Almairac, perfumiarz znany z bestsellerów Chloé. Efekt jest ciekawy. Wybrzmiewa róża, cytron i cedr. Wszystko w „zielonej” oprawie.

Rochas , GIRL
Rochas , GIRL
Kilian, Apple Brandy On The Rocks
Kilian, Apple Brandy On The Rocks
Prada, Luna Rossa Ocean
Prada, Luna Rossa Ocean
Chloé, Signature Naturelle
Chloé, Signature Naturelle

Przeczytaj także

Obserwuj nas na instagramie