Zapach Born Dreamer stworzony przez Charli D’Amelio już w DOUGLAS!

Charli D’Amelio, przedstawicielka generacji Z, to jedna z najpopularniejszych influencerek na świecie. Sławę zyskała przede wszystkim dzięki swojej działalności na TikToku – „The New York Times” mianował ją nawet królową tej platformy. Z kolei „Forbes” umieścił ją na swojej prestiżowej liście „30 Under 30”. W czerwcu tego roku Charlie wypuściła swój pierwszy zapach – Born Dreamer. Najpierw pojawił się on w USA. Teraz, dzięki DOUGLAS, możemy go kupić także w Europie. Nareszcie!

Podążając za marzeniami

„Jestem podekscytowana i zaszczycona, że mogę współpracować z Douglasem i móc dzielić się zapachem Born Dreamer z moimi fanami w całej UE” – podkreśla influencerka. Wegańska, ekologiczna woda toaletowa to spełnienie marzenia Charli D’Amelio i możliwość przekazania bardzo osobistego przesłania swojej społeczności. „Wszyscy rodzimy się marzycielami” – mówi gwiazda Internetu i podkreśla, że na każdym etapie powstawania zapachu dawała z siebie 100%, pracowała nad nim z oddaniem i miłością – od wybierania nut zapachowych przez projektowanie flakonu aż po wyłonienie spośród swoich fanek i fanów na TikToku bohaterek i bohaterów kampanii.

 

Jak pachną marzyciele

Born Dreamer od Charli D’Amelio to świeża i dynamiczna kompozycja. Otwierają ją nuty gruszki andegaweńskiej i kwiatów jaśminu. Następnie pojawia się skórka pomarańczowa, która łączy się z ciepłą harmonią kaszmiru i drewna cedrowego, bursztynu i piżma. Efekt? Kobieca kreacja, która rozwija się indywidualnie na skórze i wchodzi w interakcje z chemią ciała. Składniki uprawiane w sposób zrównoważony, takie jak naturalny alkohol z trzciny cukrowej i jaśminu, uzupełniają te czyste doznania zapachowe. Ponadto opakowanie składa się w 100% z materiałów nadających się do recyklingu i nadaje się do wielokrotnego napełniania.

 

Przeczytaj także

Obserwuj nas na instagramie