W świecie nowości Tom Ford

Do rodziny unikatowych zapachów Tom Ford dołączyły nowości, które rozkochają wielbicieli eleganckiego stylu marki. Noir Extreme Parfum to nowa kompozycja adresowana do wyrafinowanych mężczyzn. Zapach jest interpretacją bestselleru Noir Extreme. Obok tych perfum pojawiła się także kolekcja Enigmatic Woods, w skład której wchodzą zapachy: SANTAL BLUSH, BOIS MAROCAIN oraz ÉBÈNE FUMÉ.

tom ford

Noir Extreme

Kultowy NOIR EXTREME został wzbogacony o podwyższoną dawkę pikantnego kardamonu podkreślonego ciepłą nutą imbiru z Shimoga oraz zmysłowym bogactwem fasoli tonka i drzewa gwajakowego. Kompozycję otwiera wzmocniona dawka pikanterii i witalności kardamonu Cardamom India Orpur®, który odświeża i rozświetla ciepło imbiru z Shimoga (Shimoga Ginger India Orpur). Znane z NOIR EXTREME EDP cytrusowe nuty Orpur® – esencja z północnoafrykańskiego neroli i włoska bergamotka – harmonijnie łączą się z oryginalnymi, ostrymi nutami szafranu i gałki muszkatołowej. Kwiatowe serce bułgarskiej róży Orpur® i absolutu róży przeplatają się z kwiatem pomarańczy i akordem jaśminu, które kontrastują z olśniewającym akordem indyjskich lodów kulfi pozostawiając po sobie orzeźwiające i słodkie wrażenia. Drzewne ciepło ambry potęguje teksańskie drzewo cedrowe Orpur® i gwajakowiec z Paragwaju. Bogata fasola tonka z Wenezueli łączy się z kuszącą waniliową nutą Gousse Bourbon Delight, a za bujny, zmysłowy finał odpowiadają nuta skórzana i zamszowy akord.

 

 

 

Santal Blush

Kompozycja jest zmysłową odą do odurzającego drzewa sandałowego, które roztacza wokół hipnotyzującą atmosferę. Nowy zapach jest wielowymiarową mieszanką celebrującą drzewo sandałowe. Zawiera egzotyczne przyprawy wzbogacone eleganckimi nutami ylang ylang, ciepłego cynamonu i okazałych drzew. Zapach ten urzeka swoim nowoczesnym, otulającym ciepłem. Jak podkreśla Tom Ford, „SANTAL BLUSH to strukturalnie bogate połączenie drzewa sandałowego i korzennych przypraw. Jestem zafascynowany zmysłowym charakterem tego zapachu”.

Bois Marocain

Korzenny i pobudzający, BOIS MAROCAIN to zapach przywodzący na myśl zarówno ziemistą osobowość drewna Thuya, jak i rzemieślników wykorzystujących w swojej pracy ten mistyczny materiał. Premierowa kompozycja zawiera bogatą, mroczną esencję cenionego od starożytności drewna Thuya. Znany ze swojego stonowanego aromatu, równie urzekającego, co abstrakcyjne formy odnajdywane w rdzeniu tego drzewa, zapach ten rozwija się z wielką mocą. Charakteru nadaje mu korzenna świeżość różowego pieprzu oraz cedr atlaski. „Pragnąłem pobudzającego zapachu, skomponowanego wokół nut drzewnych. Moją uwagę przyciągnął cyprzyk czteroklapowy (Thuya wood), cenione i rzadko występujące drzewo iglaste” – podkreśla Tom Ford.

Ébène Fumé

Zapach łączy oczyszczającą moc palo santo z ognistym drewnem hebanowym – wprowadzając sprzyjający medytacji stan spokoju. Praktyka uważności przeplata się w kompozycji ÉBÈNE FUMÉ z wielkim bogactwem. Ten głęboko medytacyjny zapach to celebracja mistycznego dymu z drewna palo santo – podbitego ciepłą elegancją absolutu czystka, uwodzicielskiego czarnego pieprzu oraz nutami drewna hebanowego. „Chciałem zapachu przywodzącego na myśl odczucia towarzyszące medytacji. Kompozycję ÉBÈNE FUMÉ cechuje niemalże duchowy rodzaj zmysłowości, który poprawia nastrój… co może stanowić najwyższy stopień uwodzicielskiego odczuwania przyjemności” – zdradza Tom Ford.

Tom Ford Noir Extreme
Tom Ford Noir Extreme
Tom Ford Santal Blush EDP
Tom Ford Santal Blush EDP
Tom Ford BOIS MAROCAIN EDP
Tom Ford BOIS MAROCAIN EDP
Tom Ford Private Blend Ebène Fumé
Tom Ford Private Blend Ebène Fumé

Przeczytaj także

Obserwuj nas na instagramie