NOWOŚĆ VERSACE Dylan Purple

Nowy zapach kultowej włoskiej marki pobudza nie tylko węch, ale i wzrok czy dotyk. Czaruje swoją fioletową magią zamknięty w barokowym flakonie i pozwala choć na moment przenieść się do skąpanych słońcem Włoch. Jego ambasadorką została córka Jude’a Law i Sadie Frost – niezwykła Iris Law.

versace

Zamknijcie oczy i pomyślcie o wakacjach. Słońce muska waszą skórę, w powietrzu unosi się zniewalający zapach frezji, są też musująca bergamotka, soczysta gruszka, esencja z włoskich pomarańczy, a także eleganckie piżmowe akordy. Powoli zapada wieczór a perfumy Dylan Purple od Versace są idealne, by w ich towarzystwie udać się na aperitivo przy plaży.

Rozkoszna wyprawa

Ten zapach to zaproszenie do podróży. Stworzyłem go, myśląc o mrożonych słodkościach i słynnych włoskich cytrusach. W otwarciu zapach jest świeży i owocowy, w sercu wybrzmiewają fioletowe refleksy i delikatna bryza. W bazie nuty naturalnego drewna i eleganckie piżmo otulają i uspokajają, jak ciepły, złoty piasek – tak o swojej nowej kompozycji opowiada perfumiarz Christophe Raynaud (Givaudan), mistrz łączenia smaków i zapachów, którego celem było stworzenie perfum, które uzależniają i zniewalają, sprawiają rozkosz, rozpieszczają zmysły i pobudzają wyobraźnię.

Dylan Purple: ponadczasowa elegancja w świeżym wydaniu

Nowa kompozycja zapachowa Versace to kwintesencja ponadczasowej klasy, ale i jasności, świetlistości, nowoczesności. Jak udało się to osiągnąć? Łącząc pobudzającą bergamotkę z pełnymi radości kwiatami pomarańczy i z rześką, tętniącą życiem gruszką. Intensywności i zdecydowanego charakteru dodaje perfumom fioletowa frezja. Ostatecznego i tak bardzo zmysłowego wyrazu nadają zapachowi Dylan Purple akordy Mahonial ®i Pomarose®– opatentowane przez Givaudan. Z kolei nuty Belambre® i Ambrofix™ stanowią o elegancji kompozycji. A głębi dodaje mu kremowe drewno cedrowe. Kropką nad i jest akord Silkolide® zapewniający całości szlachetną piżmową oprawę z subtelnie owocowymi akcentami.

Purpurowa perfekcja w każdym detalu

Tak intrygująca kompozycja zapachowa wymaga odpowiedniej oprawy. Eleganckiej, ale i sensualnej, zanurzonej w kulturze, zgodnej z DNA marki Versace. Nic zatem dziwnego, że zmysłowo kulisty flakon Dylan Purple, który można śmiało interpretować jako krągłości o kobiecym kształcie amfory, nawiązuje do rzymskiej mitologii, z której czerpie marka. Dodajmy do tego fioletowe szkło połączone z różowym złotem, korek zwieńczony oczywiście głową Meduzy, barokowe litery… Efekt? Piękny i nieoczywisty. Udany mariaż przeszłości z przyszłością, który ma miejsce tu i teraz. Kwintesencja Versace.

Charyzmatyczna i nieokiełznana Iris Law

Kocham Iris. Idzie własną ścieżką. Ma niesamowitą charyzmę. Jest wspaniała, inteligentna i trochę dzika…Prawdziwa dziewczyna Versace. Dla mnie jest idealną ambasadorką naszego zapachu. Ożywia go swoim wyjątkowym stylem, energią i wyobraźnią – tak o Iris Law mówi sama Donatella Versace.

22-letnia modelka i aktorka została bohaterką kampanii Dylan Purple, która powstała w Meksyku. Choć młoda, to świadoma siebie, nie do zatrzymania, głodna życia na swoich zasadach doskonale wpisuje się w świat Versace i oddaje ducha nowej kompozycji zapachowej. Warto dodać, że to już kolejna współpraca Iris z tym domem mody – wcześniej współpracowała przy okazji kolekcji La Vacanza. A Iris to dziewczyna, dla której lato się nie kończy, która poszukuje kolejnych przyjemności, chce karmić zmysły i robi to od wschodu do zachodu słońca. Oczywiście towarzyszy jej w tym i inspiruje ją do działania Dylan Purple od Versace.

 

Versace Dylan Purple
Versace Dylan Purple

Przeczytaj także

Obserwuj nas na instagramie