Ubierz wnętrze w zapach od Jo Malone London

Zdarza się, że zakochujemy się w zapachu tak bardzo, że chcemy, by towarzyszył nam dosłownie wszędzie. Brytyjska marka Jo Malone London, która tworzy jedne z najbardziej niezwykłych perfumiarskich kompozycji, doskonale zna to uczucie. Dlatego w swojej kolekcji ma nie tylko perfumy, ale także świece i dyfuzory, dzięki którym ulubiony zapach wypełni nasz dom i auto, a nawet pojedzie z nami na koniec świata. Ubierz wnętrze w zapach od Jo Malone London

Ubierz wnętrze w zapach

Zapach ma niezwykłe właściwości. Może dodawać nam energii lub wręcz przeciwnie: działać kojąco i odprężająco. Potrafi rozbudzić zmysły, przywoływać miłe wspomnienia, poprawić humor i rozładować stres. Kiedy mamy go na naszej skórze, czujemy się szczęśliwe i bezpieczne. Nic dziwnego, że lubimy, kiedy te same uczucia towarzyszą nam w domu. To dla każdego szczególne miejsce, więc warto zadbać, by panowała w nim piękna atmosfera – tak piękna, jak wspomniany zapach na naszej skórze. Nie wymaga to wiele zachodu, bo wystarczy wystylizować naszą domową oazę zapachem, by każde pomieszczenie zyskało nowy wymiar. Ubierz więc wnętrze w zapach wraz z Jo Malone London. Ubierz więc wnętrze w zapach wraz z Jo Malone London
 Jo Malone London.

Świeca zapachowa – ubierz dom w zapach

Eleganckie świece, dyfuzory i spraye do wnętrz Jo Malone London na długo wypełnią domową przestrzeń naszym ulubionym zapachem tej marki. Bez względu na to czy jest to niewielka podróżna czy luksusowa o czterech knotach, świece Jo Malone London to prawdziwe dzieła sztuki. W brytyjskiej posiadłości Lorda Cowdraya nad każdą pracuje co najmniej 16 wysoce wykwalifikowanych rzemieślników. Ręcznie wyrabiane, ręcznie wykańczane i ręcznie pakowane pozwalają w zaciszu własnego domu przeżyć dokładnie tę samą zapachową euforię, której doświadczamy w sklepie, gdy po raz pierwszy odkrywamy ukochany zapach Jo Malone London. Jeśli dodamy do tego fakt, że żadne dwa zapachy nie palą się w dokładnie taki sam sposób, woski są wytwarzane na zamówienie dla konkretnych zapachów, a następnie łączone z idealnymi knotami, które występują w ponad 400 wersjach, to wiemy, że mamy do czynienia z przedmiotem absolutnie niezwykłym. Na Douglas.pl można kupić aż cztery rodzaje świec Jo Malone London. Domowa, która pali się do 45 godzin, będzie idealnym prezentem dla kogoś wyjątkowego lub… dla siebie samej. Deluxe ma 3 knoty, dzięki czemu pali się co najmniej do 90 godzin! Podróżna jest wprost idealna do zabrania nawet na drugi koniec świata, za to pozwala cieszyć się ukochanym zapachem nawet przez 18 godzin. Świeca luksusowa to prawdziwe… uosobienie nowoczesnego luksusu. Waży aż 2,5kg i dzięki 4 knotom, które palą się równomiernie wypełnia pomieszczenie zapachem co najmniej przez 230 godzin.

Są jeszcze świece z kolekcji Town House – prawdziwe crème de la crème marki. Te świece umieszczone są w naczynkach z porcelany biskwitowej, zainspirowanych architekturą brytyjską z ery panowania czterech kolejnych królów, z których każdy miał na imię Jerzy (1714 r. – 1830 r.). Ich proces produkcyjny składa się z ośmiu etapów, z których każdy wykonywany jest ręcznie. Bez względu na to, jakiego dokonasz wyboru, świeca Jo Malone London będzie najpiękniejszą ozdobą twojego domu!

Dyfuzor – alternatywa dla świecy

Minimalistyczny styl, elegancki design, a do tego 11 najpiękniejszych zapachów Jo Malone London do wyboru. Dyfuzory nieustannie roztaczają wokół przyjemną woń, wypełniając nią każde pomieszczenie. Klasyczne to szklana karafka wykończona metalowym kołnierzem w komplecie z 10 czarnymi trzcinkami z rattanu. Te z kolekcji TownHouse wykonane są z porcelany biskwitowej o pięknej teksturze i ręcznie wykończone w Anglii – dzięki refillom są ekologiczne, bo można je stale uzupełniać. Dyfuzory są doskonałym wyborem, gdy mamy dzieci lub zwierzęta domowe, dla których otwarte źródło ognia (jakim jest np. świeca) może być zagrożeniem. I gdy lubimy, kiedy ukochany zapach towarzyszy nam przez całą dobę.

Dyfuzor samochodowy – zapach do auta

Dla niektórych samochód jest tak samo ważną, osobistą, a wręcz intymną przestrzenią jak dom. A nawet jeśli tak nie jest, to i tak każdy z nas lubi w swoim aucie czuć się komfortowo. Dyfuzor samochodowy Jo Malone London to pasażer idealny. Ma elegancki i stylowy design, a przede wszystkim łatwo i solidnie można go przymocować do kratki wentylacyjnej. Do wyboru są trzy kultowe zapachy Jo Malone London: Lime Basil & Mandarin, Wood Sage & Sea Salt oraz Peony Blush & Suede, które można wymieniać w zależności od nastroju. Z nimi każda podróż upłynie w przyjemnej atmosferze.

Scent To Go – zawsze pod ręką

Włóż je do szafy lub szuflady, żeby codziennie rano, gdy wyjmujesz ubrania, rozkoszować się ulubionym zapachem. Albo umieć je w szafce na ręczniki i obrusy, żeby nadać im świeżości. Włóż do torebki, by poczuć piękny aromat za każdym razem, gdy ją otworzysz. Scent To Go to eleganckie i subtelne akcesorium zapachowe, którego poręczna forma i wielkość sprawiają, że może towarzyszyć ci wszędzie. Doskonale sprawdzi się w szafie, szufladzie lub na biurku. Jest idealne na podróż, do torebki, torby na siłownię lub do walizki. Zmieni zapachem każdą, nawet niewielką przestrzeń, jego trwałość jest imponująca – pachnie nawet 3 miesiące! Jest dostępne w trzech wersjach zapachowych: Pomegranate noir, Lime Basil & Mandarin oraz English pear & Fressia. Na który masz dziś ochotę?

Zapraszamy: LIVE: oh no! it’s cold outside

Przeczytaj także

Obserwuj nas na instagramie