Odpowiedz na 6 prostych pytań, a powiemy Ci, jaka łacińska sentencja do Ciebie pasuje! - Douglas x you

Odpowiedz na 6 prostych pytań, a powiemy Ci, jaka łacińska sentencja do Ciebie pasuje!

0%

Słowo dla Ciebie to:

Twój pomysł na czas wolny to:

Twoja wada to:

Które zdjęcie wprawia Cię w najlepszy nastrój?

Mężczyzna na zdjęciu:

Twoim zdaniem, każdy człowiek powinien:

Odpowiedz na 6 prostych pytań, a powiemy Ci, jaka łacińska sentencja do Ciebie pasuje!
Nosce te ipsum...

... czyli poznaj samego siebie. Jesteś introwertykiem skupionym przede wszystkim na własnym wnętrzu. Twoją domeną jest świat myśli, refleksji, marzeń, emocji. Szukasz odpowiedzi na najważniejsze pytania, przyglądasz się własnym motywacjom, mechanizmom napędowym, rozważasz swoje miejsce w świecie i życiowe cele. Nie uciekasz przed nierzadko niekomfortowym mierzeniem się z mniej atrakcyjnymi stronami własnej osobowości. W swojej życiowej podróży stawiasz przede wszystkim na uczciwość i szczerość, w tym wobec samego siebie.
Homo est animal sociale...

... czyli człowiek jest zwierzęciem społecznym.

Jesteś osobą dynamiczną, radosną, towarzyską i pełną energii. Uwielbiasz spotkania z przyjaciółmi, dyskusje do białego rana, tańce, śpiewy i swawole 🙂 Na świat patrzysz z optymizmem i nie przejmujesz się drobiazgami, znajdujesz szczęście w prostych przyjemnościach.

Nie przepadasz za samotnością, w oddaleniu od innych więdniesz i gorzkniejesz. Rozkwitasz, gdy jesteś otoczony wianuszkiem dobrych znajomych i oddanych wielbicieli! Życie to przygoda i jesteś zdeterminowany, by czerpać z niego całymi garściami.

Obserwuj nas na instagramie