quiz walentynkowy

0%

Który zapach najbardziej do ciebie pasuje?

Gdzie najchętniej spędziłabyś wakacje:

Co jest dla ciebie najważniejsze w pielęgnacji?

Makijaż, który uwielbiasz to?

Który serial uwielbiasz?

Twój ulubiony smak deserów to:

Którą z 4 podanych marek kosmetyków lubisz najbardziej?

Styl, który kochasz to

­­ Za wygraną w loterii zrealizowałabyś:

Twoja ulubiona kawa to:

quiz walentynkowy
Logan Roy

Jesteś miłośniczką luksusu. Twój wybranek musi mieć, oprócz uroku osobistego, także małą fortunę, aby zapewnić Ci „godne” życie. W końcu lot helikopterem do Saint Tropez to absolutne minimum, prawda? W związku z tym proponujemy kogoś z rodzinnym imperium mediowym. Bohater serialu „Sukcesja” Logan Roy ma wpływy, pieniądze i ...helikopter.
Udostępnij wynik
Wiedźmin

Lubisz przyrodę, naturalność i nieobca jest Ci pomoc innym. Piesze wycieczki po górach i bio kosmetyki to twoje wybory. Kandydat idealny? Szlachetny, waleczny, a do tego bardzo przystojny Wiedźmin to spełnienie Twoich fantazji i to nie tylko tych filmowych.
Udostępnij wynik
Gabriel z serialu „Emily w Paryżu”

Niewymuszona elegancja ze szczyptą pikanterii, to cechy które posiadasz. Jesteś miłośniczką stylowych rzeczy i miejsc, ale bez przesadnego epatowania luksusem. W mężczyznach szukasz przede wszystkim wrażliwości, poczucia humoru i pasji. Kreatywny szef kuchni Gabriel z serialu „Emily w Paryżu” to partner, który dobrze będzie do Ciebie pasować. Kolacja we dwoje w mieście miłości? Brzmi jak dobry plan na walentynki.
Udostępnij wynik
Timothée Chalamet

Odwaga, chęć odkrywania świata i poznawania wszystkiego co nowe, nie tylko imponują Ci u innych. To także cechy, które sama w sobie masz, lubisz i pielęgnujesz. Twój wybranek powinien pewnie kroczyć przez życie, ale jednocześnie mieć młodzieńczy urok i fantazję. Timothée Chalamet wcielający się w postać Paula Atryda w filmie „Diuna” to miłosny strzał w dziesiątkę. Zresztą uroczy Timothée to zawsze dobry wybór.
Udostępnij wynik

Przeczytaj także

Obserwuj nas na instagramie