Beauty Routine Sandry Kaczorowskiej: Pielęgnacja i stylizacja włosów

Nazywam się Sandra Kaczorowska i jestem Dyrektor Kreatywną marki modowej La Mania.  Pielęgnacja oraz stylizacja włosów to nieodłączna część mojej codziennej rutyny, gdzie mogę zadbać, nie tylko o ich kondycję, ale także o swoje samopoczucie. Poświęcam temu dużą uwagę, wierząc w moc pięknych i zdrowych włosów.

KROK 1

Swój rytuał zaczynam od umycia włosów. Zawsze nakładam i spłukuję szampon dwa razy, aby dokładnie oczyścić skórę głowy. Moimi ulubionymi produktami są te z linii nawilżającej marki Balmain. Cenię je za uczucie nawilżenia i lekkości, jakie dają moim włosom. Odżywkę stosuję od połowy długości włosów, zostawiam na 5 minut, a następnie dokładnie spłukuję. Dodatkowo, co najmniej dwa razy w miesiącu stosuję Olaplex No 3 Hair Perfector – kurację pielęgnacyjną, która doskonale sprawdza się na moich włosach i chroni mój kolor.

KROK 2

Ważnym dla mnie krokiem po umyciu włosów jest termoochrona. Bardzo lubię produkt z marki Douglas w formie sprayu. Jest to kluczowy krok w mojej pielęgnacji włosów, ponieważ chroni je przed wysoką temperaturą.

KROK 3

Po zastosowaniu termoochrony dokładnie rozczesuję włosy. Do tego używam szczotki Balmain, która ma mieszane nylonowe ząbki i włosie dzika. Uwielbiam ją za jakość i delikatność, z jaką traktuje moje włosy.

KROK 4

Do stylizacji i lekkiego podkręcenia moich włosów używam szczotki firmy Olivia Garden. Jest lekka, a dzięki powłoce ceramicznej szybko rozprowadza ciepło na moich włosach podczas suszenia. Wyciągnięcie włosów na szczotkę sprawia, że są lśniące i wyglądają na bardzo zadbane.

KROK 5

Krem do włosów marki OUAI to zdecydowanie mój codzienny must-have. Jest to produkt, z którym nigdy się nie rozstaję. Stosuję go do utrwalenia mojej codziennej fryzury 90s blowout, a także do wygładzenia bardziej wymagających fryzur, np. sleek ponytail.

KROK 6

Suchy szampon marki Olaplex dodaje moim włosom objętości, co zawsze jest mile widziane. Stosuję go przed ważnymi wyjściami oraz wtedy, gdy potrzebuję odświeżyć moją fryzurę. Nie zapycha skóry głowy i nie powoduje efektu wysuszonych włosów.

Przeczytaj także

Obserwuj nas na instagramie