Guerlain: Królewskie serum Abeille Royale

Co łączy miód od Czarnej Pszczoły z wyspy Ouessant z tą znaną, francuską marką? Wszystkie produkty Guerlain z serii Abeille Royale zawierają wyjątkowe miody (miody z wysp dziewiczych m.in. z wyspy Ouessant, ale również z Ikarii, Korsyki i Wysp Alandzkich) oraz mleczko pszczele. Wyjątkowa dla tej linii jest technologia bio-polifermentacji miodu, która intensyfikuje właściwości naprawcze najpotężniejszych miodów.

serum do twarzy Guerlain

Marki Guerlain nie trzeba nikomu przedstawiać. Obecna na rynku od ponad stu lat ma paryskie korzenie, a jego historia sięga 1828 roku, kiedy to założył ją Pierre-Francois Pascal Guerlain. Kojarzone w dużej mierze z luksusowymi perfumami wciąż poszerza ofertę o najwyższej jakości produkty pielęgnacyjne. I zaskakuje!

Nowy rozdział – Serum Double R Renew & Repair

W 2022 roku marka wprowadziła na rynek produkt, obok którego trudno przejść obojętnie. Liczne specjalistyczne badania i innowacyjne spojrzenie na pielęgnację zaowocowało wprowadzeniem na rynek serum Double R Renew & Repair. Co ukrywa się pod tą nazwą? Kosmetyk łączy w sobie optymalnie korygującą technologię anti-aging Abeille Royale z łagodnym zabiegiem peelingu. Cel jest jasny – ma oddziaływać na widoczne oznaki starzenia się skóry: utratę elastyczności i jędrności, ziemisty koloryt, niedoskonałości i rozszerzone pory. Jego liftingująca formuła oferuje skórze wyjątkowe korzyści, ponieważ zawiera ekskluzywne aktywne składniki mleczko pszczele oraz Miód od Czarnej Pszczoły z wyspy Ouessant. Dzięki zaawansowanej podwójnej formule, zawierającej 96% składników pochodzenia naturalnego, wzbogaconych o niespotykane dotąd, cenne składniki aktywne skutecznie wpływa na skórę, dzięki wykorzystaniu bio-polifermentacji miodu.

Koncentrat z białego miodu przywraca skórze blask, działanie kwasów AHA i PHA sprawia natomiast, że skóra staje się lepiej napięta, gładka, kontury twarzy zaznaczone, a owal uniesiony. Formuła łagodnego peelingu zapewnia efekt „nowej skóry” – wspomaga cykl odnowy naskórka, nie podrażniając przy tym skóry. Efekt? Twarz wydaje się wypełniona, a jej kontury są wysublimowane. Powierzchnia skóry jest wygładzona, a zmarszczki i pory zminimalizowane. Dzień pod dniu skóra staje się bardziej promienna!

Rodzina Abeille Royale

Warto przy tej okazji wspomnieć o całej gamie produktów do pielęgnacji twarzy Abeille Royale. To ekskluzywna przeciwstarzeniowa linia zawdzięczająca swoją skuteczność produktom pszczelim. W ofercie znajdziemy między innymi: serum pod oczy Eye Repair Serum, olejek do twarzy Advanced Youth Watery Oil, krem na dzień Day Cream, krem na noc Night Cream, krem pod oczy Eye Cream. Na szczególną uwagę zasługuje także przepiękne opakowanie z motywem pszczoły utrzymane w charakterze linii Abeille Royale. Piękna złota buteleczka skradnie serce wielbicieli luksusowych produktów i nietuzinkowego designu.

Abeille Royale Double R Renew & Repair Advanced Serum
Abeille Royale Double R Renew & Repair Advanced Serum
serum pod oczy
Abeille Royale Eye Repair Serum
olejek do twarzy
Abeille Royale Advanced Youth Watery Oil
krem do twarzy na dzień
Abeille Royale Rich Day Cream
krem do twarzy na noc
Abeille Royale Night Cream

Przeczytaj także

Obserwuj nas na instagramie